Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Ekonomi Haberleri

Geliri En Hızlı Artan 10 Ülke
Türkiye’nin satınalma gücü paritesine (SGP) göre kişi başına milli geliri 30 yılda yüzde 458.4 arttı. Türkiye bu artış oranıyla, Avrupa ülkeleri arasında ilk 3 arasında yer aldı. Kişibaşı geliri en hızlı artan 10 ülke şöyle:
LPG'ye Zam Yapıldı
Akaryakıta yapılan 6-8 kuruş zammın ardından LPG'ye de zam geldi. Dünyada petrol fiyatları düşerken Türkiye'de zamlandı. Büyük tüp ve piknik tüpüne de zam geldi. İşte yeni LPG pompa fiyatları:
İş İlanlarında Rekor Kıran Sektörler
Kariyer.net’e göre iş ilanlarında rekor kıran sektörlerKariyer.net'in İstihdam Endeksine göre Ekim ayında Yapı, Telekom ve Gıda istihdamda rekor kırıyor...
İhracaat 100 Milyar Sınırını Aştı
Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin açıkladığı verlilere göre ihracaat 102.16 milyar dolara ulaştı.
Denizli'den Çin'e Mermer İhraç Edilecek
Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Arslan Erdinç, Çin'de kurulacak 2 milyon metrekarelik EKO City için Çin heyetinin Denizli'den mermer ve traverten alacağını söyledi.
Memura Toplu Sözleşme Seçimden Önce Yasalaşıyor
12 Eylül 2010'da yapılan referandumla Anayasadayer bulanmemurlara toplu sözleşme hakkıiçin yasal düzenleme seçimlerden önce meclise geliyor. Bakan Hayatı Yazıcı yapılan çalışmaları anlattı.
Borsa Düştü Dolar Zirvede
Borsa düştü dolar 2 ayın zirvesindeBorsa iyi başlayan günde sert düştü, dolar ise son yükselişle birlikte son 2 ayın zirvesine oturdu...
Çeyrek Artışta
Serbest piyasada doların yaklaşık 2 ay aradan sonra yeniden 1,50 liranın üzerine çıkmasıyla birlikte çeyrek altının 110 lirayı gördüğü bildirildi...
Yeşil Kartlılara İş Teklifi
Yeşil Kart sahipleri İŞKUR?a yönlendirilecekHükümet haksız yardım ve yeşil kart alanların önüne geçmek için yeni bir uygulamayı hayata geçirmeye hazırlanıyor...
Telefonda Sabit Ücret Kalkacak mı?
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Nazım Kaya Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) hakkında Danıştay'da açacakları dava ile tüketicilerin hakkını arayacaklarını, konuya ilişkin dava dilekçelerinin avukatlar tarafından hazırlandığını kaydetti.
Ergün KKDF'de Tüketiciye Sahip Çıktı
Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Karadeniz Ekonomik Forumu öncesi soruları cevapladı. KKDF ile ilgili sorulara 'mahkeme süreci' devam ediyor' diyen Ergün gönlünden geçeni söyledi.
Benzine Zam Yapıldı
Akaryakıt firmaları benzine 6-8 kuruş aralığında zam yaptı. Pompaya yansıyan fiyat artırımı kırsal motorin ve dizelde, sırasıyla 10 kuruş ve 7-8 kuruş olarak yansıdı.
Türkiye Bayramda Ne Kadar Harcadı?
Perakende sektörü, ekstra indirimler ve taksitli kampanyalar ile bayrama dolu dolu girdi. Tüketiciler de indirimleri fırsat bilerek dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde, kredi kartları ile 2 milyar 94 milyon liralık harcama yaptı.
Koç'dan IMF İtirafı
2008'de dünyada küresel kriz yaşanırken Türkiye'nin IMF ile yüklü miktarda borçlanma anlaşması yapması için ısrar eden Mustafa Koç'dan itiraf...
Yerli Domates İsrail'e Rakip Oldu
İsrail'den ithal edilen domates tohumlarına alternatif olarak geliştirilen yüzde 100 yerli ''Yerlikaya'' tohumlarından çıkan ve kansere yakalanma riskini azalttığı iddia edilen likopen maddesinin yoğun olarak bulunduğu domatesler, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
Afganistan Türk Yatırımcıları Bekliyor
Asya'da dağlık bir kara devleti olan ve yıllardır savaş nedeniyle büyük zorluklar altında silahların gölgesinde yaşamın devam ettiği Afganistan'ın yeniden yapılanması için çeşitli çalışmalar yapılıyor.
Moody's'den Türk Bankalarına Olumlu Sinyal
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türk bankacılık sektörünün görünümünü ''durağan/negatif''den ''durağan''a çevirdi.
Türkiye'nin En Büyük 100 Zengini
Ekonomist'in gerçekleştirdiği araştırma, Türkiye'nin en zenginlerinin servetlerini katladığını ortaya koydu.
En Karlı Yatırım!
1+1 daireler son zamanlarda kendi parasını en kısa sürede geri kazandıran en karlı yatırım!
En Az Enerjiyi Biz Tüketiyoruz
Avrupa?da kişi başına en az enerji tüketilen ülke Türkiye...