Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Ekonomi Haberleri

Bağ-Kur'luya Eziyet Sona Eriyor
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, sosyal güvenlikte yeni sistem ile müjde üstüne müjde vermeye devam ediyor...
Ev Alacaklar Dikkat!
Türkiye Müteahhitler Birliği analizinde, "Konut satışlarında Nisan-Haziran döneminde kaydedilmiş olan cüzi artış oranının önümüzdeki dönemde yükselme eğilimine girmesi ve beraberinde halen yatay bir seyir izlemekte olan konut fiyatlarının da artması yüksek bir olasılık olarak değerlendirilmektedir" denildi...
KEY Alamayanlara Müjdeli Haber
Şimdiye kadarki ödemelerden yararlanamayan, bilgileri hatalı hak sahiplerine iki ödeme hakkı daha verilecek...
Tariş 15 Bin Ton Zeytin Alacak
TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Cahit Çetin, hasat dönemi devam eden 2010-2011 sezonunda 15 bin ton ürün almak istediklerini, imkanlarının bu alım için yeterli olduğunu söyledi.
Türkiye GSYH'de AB'yi Solladı
IMF verilerine göre Türkiye, bu yılın sonunda Çin, ABD, Brezilya ve Japonya gibi dünya devleriyle birlikte Gayri Safi Yurtiçi Hasılasını (GSYH) en fazla artıran ülkeler arasında yer alacak. IMF'nin sıralaması şöyle:
Elektirikte Büyük Ucuzluk Geliyor
Elektrik Üretim AŞ, yeni yıldan itibaren yüzde 60?a yakın indirim yapma kararı aldı.
İşte Türkiye'nin Girişimci Gençleri
Sanayi Bakanlığı'nın başlattığı genç girişimcilere destek programı, çok sayıda yeni teknoloji ve ürünün yaratılmasına öncülük etti.
Güler Sabancı Dünyanın 3. Zengin Kadını
Financial Times gazetesi tarafından ikinci kez açıklanan "Dünyada Zirvedeki 50 İş Kadını" Güler Sabancı 3. sırada yer aldı.
ATO Sıcak Para Girişini Değerlendirdi
ATO'dan yapılan açıklamada, sıcak paranın son 8 yılda Türkiye'de kazandığı getirinin, Japonya'da 190 yılda, ABD'de 79 yılda elde edilebildiği, bu yılın ilk 10 aylık döneminde Türkiye'ye net 26,7 milyar dolar sıcak para girdiğinin hesaplandığı belirtildi.
Mali Afdan Nasıl Yararlanabilirim?
Yeniden yapılandırmadan yararlanıp devlete olan birikmiş borcunu ödemek isteyenler peşin ödeme yaptıklarında faiz yükünden kurtuluyor.
Parasız Akaryakıt Dönemi Başlıyor
Finansal aracılık şirketleri tarafından "taşıt tanıma, müşteri tanıma, akıllı kart" gibi elektronik sistemlerle yapılacak akaryakıt satışları önümüzdeki dönemde yaygınlaşacak...
Diyanet 10 bin 122 Yeni Personel Alacak
Diyanet?e 10 bin 122 yeni personel alınacak...
İşsizlere Bayram Müjdesi
Şirketler 1 haftada 20 bin eleman ilanı verdi...
Esnaf Bayram Ediyor!
Kurban Bayramı öncesi esnafın yüzü gülüyor. Bayram alışverişinin yaklaşık 5 milyar liralık ciroya ulaşacağı tahmin ediliyor.
Büyük Mali Af Açıklandı
Ali Babacan, Cumhuriyet tarihinin en büyük mali affı olarak nitelendirilen af paketini açıkladı. İşte beklenen paketin tüm ayrıntıları...
Kurbanlık Fiyatları Nerde Nasıl
Kurban Bayramı?na iki gün kala kurban pazarları iyice hareketlendi. 81 ilde yapılan araştırmada, en ucuz ve en pahalı iller ortaya çıktı.. Bayram süresince Türkiye'de 1.5 milyar TL'lik hayvan satışı bekleniyor...
120 Bin Metal İşçisi Bayrama Mutlu Giriyor
Türk Metal Sendikası ile Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) arasında 120 bin işçiyi kapsayan toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı. İşte görüşmeler sonucunda elde edilen haklar:
BDDK'dan Bankalara Sıkı Takip
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Tevfik Bilgin, ''Batılı muadillerimizden farklı olarak bankaları sıkıyoruz. Hala sıkıyoruz. Hala sert düzenlemelerimiz var'' dedi. Bilgin, yeni önlemler alınabileceğinin sinyalini verdi.
Ağustos'ta İşsizlik 2 Puan Düştü
Ağustos ayı işsizlik rakamları açıklandı. Yıllık bazda işsizlik azalmaya devam etti. Ağustos ayında işsizlik geçen yılın aynı dönemine göre 2,0 puan düşerek yüzde 11.4 oldu. İşsiz sayısı 2 milyon 971 bin azaldı.
Borsaya 10 Yeni Şirket Daha Geliyor
Ekonomideki toparlanma ve Borsa'nın rekor seviyelere tırmanması halka arzlara yaradı. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) işlem görmek üzere 10 şirket başvuruda bulundu.