Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Ekonomi Haberleri

Genel Kurmay Personel Alacak
Genelkurmay çamaşırcı ve diyetisyen alacak...
Devlet 70 Bin Memur Alacak
Önümüzdeki yıl kamuya toplam 70 bin memur alınacak. Devlet memurlarına eş için ödenen aile yardımı ödeneği sözleşmeli personele de verilecek. Bütçe, üniversitelere ilave 8 bin atama izni de tanıyor.
Vatandaş Akaryakıtta İndirim Bekliyor!
Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası Genel Başkanı Muhsin Alkan, Türkiye'de akaryakıt fiyatlarında tüketiciyi tatmin edecek bir indirim yapılmasının ancak vergilerin düşürülmesiyle mümkün olabileceğini söyledi.
İşte Elektriği En Çok Kaçak Kullanan 6 İl
Dicle bölgesinde 2011'de yüzde 60,96 olarak kabul edilen elektrikteki kayıp-kaçak oranının, 2015'te yüzde 29,01'e indirilmesi hedefleniyor. Kayıp-kaçak oranı Vangölü'nde yüzde 46,15, Aras'da yüzde 22,92, Fırat'ta yüzde 12,59 düzeyinde. 
2011 Bütçesi Kabul Edildi
TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in yönettiği Genel Kurul'da, 2011 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2009 Yılı Merkezi Yönetim Kesinhesap Kanunu Tasarısı Genel Kurul'da oylandı.
Bakan Çelik'den Vekil İmamlara Müjdeli Haber
Diyanetten sorumlu Devlet Bakanı Faruk Çelik, vekil olarak görev yapan imamları kadroya alacaklarını söyledi.
12 Türk Şirketi Dünya Devleri Arasında
Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes dünyanın en büyük 2000 şirketini açıkladı.Dünyanın en büyük şirketi JPMorgan Chase olurken, devler listesine Türkiye'den ise 12 şirket girdi.
Petrolde Kabus Gibi Senaryo!
Uluslararası Petrol fiyatlarıyla ilgili Kuveyt Petrol Bakanı Şeyh Ahmed el-Abdullah el Sabah'ın senaryosu adeta bi kabus gibi.
2009 Rekortmeni Artık Ankara'da
2003 yılından bu yana LPG sektöründe hizmet gösteren Mavi Gölgaz şirketi, Şirket Genel Müdürlüğünü Başkent Ankara'ya taşıdı.
Yeni Yılda Trafik Cezaları El Yakacak
Trafik cezaları el yakacak!Trafik cezalarına yeni yıldan itibaren yüzde 7.7 zam yapılacak...
Böyle Maaş Görülmedi!
Türkiye’nin 31 bin lira alan emeklileri...
Memur-Sen'den Eşit İşe Eşit Ücret Protestosu
Memur-Sen, eşit işe eşit ücret verilmesini sağlayacak yasal düzenlemenin, torba kanun taslağından çıkarılmasını TBMM önünde basın açıklaması yaparak protesto etti.
Et Krizinden Sonra Buğday Krizi
Türkiye Tarım Federasyonu başkanı Ziraat Mühendisi Halil Polat Türkiye’de öngörüye göre plan yapılmadığını dile getirerek " 2013 yılında buğday krizi kapıda. Buğday’ın fiyatı çok yükselecek." diye konuştu...
Bakan Şİmşek Devletin Borçlarını Açıkladı
TBMM Genel Kurulunda, 2009 Yılı Kesinhesap Kanunu Tasarısının maddeleri üzerindeki görüşmeler tamamlandı. Maliye Bakanı Şimşek Türkiye'nin ilk ve dış borç tutarı ile milli gelir rakamlarını açıkladı...
100 Bin Yeni Sağlık Çalışanına İhtiyaç Var
200'e yakın hemşirelik okulu kapatıldı. Özel sektör ve kamuda 100 bin sağlık çalışanına ihtiyaç var. Özel hastanelerden sağlıktaki personel açığı için uyarı... Özel sağlık kuruluşları 10-15 bin hemşireyi istihdam etme sözü verdi.
En Düşük Emekli Maaşına %20 Zam
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2011 Yılı Merkezi Yönetim Bütçesi görüşmelerinde emekli maaşlarına yönelik yapılan hazırlıkları anlattı. Şimşek'in en düşük emekli maaşına yüzde 20 zam yapılacağını söyledi.
Lojman Kiralarına Yeni Yıl Zammı
Lojmanlarda oturanlar 15 Ocak 2011 tarihinden itibaren yüzde 7,27 ile yüzde 7,60 arasında fazla kira ödeyecek...
Memura İyi Haber, Ek Zam Yolda
Memura ek zam müjdesi. Memur, sözleşmeli personel ve emeklilerin gözü, kulağı Aralık ayı enflasyonunda. Temmuz-Kasım döneminde yüzde üçün üstüne çıkan enflasyon, yılbaşında milyonlarca memur ve emekli için ek zam umudu yarattı
Motorine Yine zam
Akaryakıt şirketleri bu kez de motorine zam yaptı. 8 kuruşluk zamla motorinin pompa fiyatı 3,30 liraya çıktı.
Ali Babacan'dan Bankacılara Uyarı Geldi
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'de güven ve istikrar sağlandığı sürece, Türkiye'ye sermaye akımlarının hep pozitif olmaya devam edeceğini belirtirken bankalara bir dizi uyarıda bulundu...