Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Güncel Haberler

Koza-İpek Gurubuna Parelel Opareayonu!
Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) finans desteği sağladığı iddiasıyla Koza İpek Holding'in 23 şirketinde arama başlatıldı. Holdingin patronu Akın İpek hakkında gözaltı kararı da bulunuyor. Arama grubun medya organlarını kapsamıyor. Operasyonda 6 kişi gözaltına alındı. Şirketler için 3 günlük arama kararının olduğu öğrenildi.
3 Yabancı Gazeteci Teröre Yardımdan Tutuklandı
Diyarbakır'da, vatandaşların ihbarı üzerine gözaltına alınan yabancı uyruklu 3 gazeteci, mahkemece "Silahlı örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek" suçundan tutuklandı.
MGK'nın Gündemi: Büyük Süpürme Operasyonu!
MGK terör gündemiyle toplanıyor... Gündemde büyük ''süpürme operasyonu'' var. Seçime kadar bölgede güvenlik sağlanacak.
Teröristleri İhbar Edenlere Ödül Verilecek
Yönetmelikte yapılan değişiklikle teröristleri ihbar edenlere ödül verilmesi mümkün hale getirliyor
Davutoğlu: Operasyonlar Devam Edecek!
Başbakan Ahmet Davutoğlu çözüm süreci ve terör örgütlerine karşı yapılan operasyonlar hakkında açıklamalarda bulundu
DAİŞ(IŞİD) Nedir? Ne Değildir? İşte Diyanetin Raporu
Diyanet İşleri Başkanlığı, IŞİD'le ilgili bir rapor hazırladı. Raporda, "IŞİD'in yaptıkları terör, bunları yapanlar da terörist" denildi. Tüm birimlere gönderilen rapor, camilerdeki hutbe ve vaazlarda kullanılacak. Raporda, "IŞİD'in İslam anlayışı"nın "haricileri" akla getirdiği vurgulanıyor
Erdoğan: 'Paraleli de PKK'yı da Bitireceğiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Terör örgütleriyle birlikte hareket eden paralel devlet yapılanmaları, ülkemizin ve milletimizin geleceğini tehdit etmektedir. Aziz milletimiz, bölücü terör örgütü ve maşası paralel yapılanmaların üstesinden gelecektir “dedi.
30 Ağustos'ta Yerli Savunma Sanayi Geçidi!
Bugün yapılacak 30 Ağustos geçit töreninde, yerli savunma sanayi firmalarının ürünleri sergilenecek. Ülkenin yerli savunma sanayiinde geldiği nokta sergilenmiş olacak...
Çay Bahçesinden Cephanelik Çıktı!
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde bir çay bahçesinde bulunan ahşap kulübeye operasyon düzenleyen polis ekipleri, cephanelik ele geçirdi. Roketatarların da yer aldığı mühimmatlarda bulunan Kalaşnikofların üzerindeki 'HPG' amblemi dikkat çekti.
20 Terörist Etkisiz Hale Getirildi!
Barış sürecini bozan PKK çok sayıda kayıp vermeye devam ediyor. Dün de TSK Yüksekovada yaptığı operasyonlarda 20 teröristi etkisiz hale getirdi.
Kandil'den Alman Ajanları Çıktı!
Kandil'de PKK'lılara eğitim veren Alman itihbarat örgütü ajanı Kevin Joachim'in TSK'nın saldırıları sonucu ölmesi üzerine gerçekler ortaya serildi...
49 Vatandaşımız Kurtarıldı!
Uzun süredir IŞID'in elinde rehin bulunan Konsolosluk görevlilerimizin kurtarıldığını Başbakan Davutoğlu açıkladı. Rehineler MİT tarafından yapılan operasyonla kurtarıldı
Parelel Yapıdan Hakim ve Savcılara Baskı
Parelel yapı, HSYK seçimlerine kısa bir süre kala oy kullanacak hakim ve savcılara baskı yapmaya başladı
Savcı Öz, Davacıları Gizli Tanık Yapmış!
Savcı Zekeriya Öz, Terör örgütü DHKP-C davasında 2 ismi hem müşteki hem de gizli tanık olarak kullandığı iddiasıyla HSYK'ya şikayet edildi.
IŞİD'in Önemli İsmi İstanbul'da Yakalandı!
Fransa gizli servislerinin IŞİD'le mücadelede en çok aradığı isimlerden olan Fas kökenli Fransız vatandaşı Mourad Fares'in geçen ay gizlice İstanbul'da Türk polisi tarafından yakalandığı ortaya çıktı.
Almanlardan PKK'ya Silah Satışı!
Silah üreticisi bir Alman firmasının yasadışı yollardan Irak'a silah staışı yaptığı ve bu silahların bir kısmının PKK'ya gittiği ortaya çıktı.
Peygamberimizin Mezarı Taşınacak İddiası!
İngiliz The Independent gazetesinin Suudi akademisyen Dr. Ali bin Abdülaziz el-Şebal'in raporuna dayandırarak verdiği Peygmaberimizin mezarının taşınacağına dair haber şaşkınlık yarattı.
HSYK Seçimlerinde Paralel Yapı Şantajı
HSYK için yapılacak kritik seçimler öncesi paralel yapının isimsiz şantaj ve tehdit mektuplarıyla yargı mensuplarını baskı altına almaya çalıştığı belirtiliyor
PATRONLAR SOLUĞU GÜLEN'İN YANINDA ALDIı
AK Parti Hükümet ile Gülen Cemaati arasındaki gerginliğin ardından Pensilvanya'ya işadamı trafiğinde yoğunluk yaşandı.
HSYK'dan Bir Korsan Bildiri Daha!
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkan Vekili Ahmet Hamsici, HSYK'nın yapısında değişiklik öngören düzenleme ile ilgili olarak 66 sayfalık açıklama yaptı. Adalet Bakanı Bozdağ geçtiğimiz günlerde, HSYK'nın açıklama yapma yetkisi olmadığını ifade etmişti.