Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Güncel Haberler

TSK'da şok fişleme
TSK'da şok fişleme
Başbakan'dan Zekeriya Öz'e jet yalanlama
Başbakan Erdoğan'ın yakın çevresiyle yaptğı görüşmede Öz'ün iddialarını kesin bir dille yalanladı.
Gülenciler'den Yahudileri Anma Programı!
Fethullah Gülen Hareketi'ne bağlı Kültürlerarası Diyalog Platformu 24 Şubat 1942'de Soviet denizaltısı tarafından batırılan bir gemide yer alan 770 Yahudi için anma töreni düzenleyecek.
'Suçu Hükümete Yık, Seni Serbest Bırakalım!'
Rıza Sarraf'ı Metris Cezaevi'nde ziyaret eden Avukatı Halil İbrahim Koca'nın, 'Ek ifade ver. 'Bu işleri hükümetin bilgisi dahilinde yaptım' de. Seni serbest bıraktırıp evine gönderelim' teklifinde bulunduğu ileri sürüldü.
İşte Savcı Öz'ün Kral Tatilinin Faturası!
Savcı Zekeriya Öz'ün Dubai'de yaptığı 77 bin TL'lik lüks tatilin masraflarının işadamı Ali Ağaoğlu tarafından karşılandığı açıklanmıştı. O belgeler ortaya çıktı
'Savcı Öz Dubai'de kral tatili yaptı' iddiası
Hükümete yönelik itibarsızlaştırma operasyonunu başlatan savcılardan biri olan Savcı Zekeriya Öz'ün, bir inşaat şirketinin parasıyla, Dubai'de krallara layık tatil yaptığı iddia edildi.
Vatandaş cemaatten yaptığı yardımların belgesini istiyor
Hükümete karşı yolsuzluk bahanesiyle cemaat organizesi ile yapılan operasyonlar milletin canını sıktı.
Sümeyye Erdoğan 'tweet'leri sahte çıktı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın adına yapılan açıklamaların sahte hesaptan yapıldığı ortaya çıktı.
İşte Fetullah Gülen'in Islak İmzalı Barış Mektubu!
Başbakan Erdoğan'ın gazeteciler ve STK'larla yaptığı toplantıda söz ettiği ıslak imzalı barış mektubunun detayları ortay çıktı. İşte Fetullah Gülen'in gönderdiği o mektup!
Türkiye'ye çirkin iftira hazırlığı!
Suriye meselesi üzerinden terörle ilişkilendirilmeye çalışılan Türkiye'nin bu ülkede faaliyet gösteren El Kaide bağlantılı gruplara destek verdiği yönünde yoğun bir propaganda yürütülüyor.
Emniyette 7 Kişi Daha Görevinden Alındı!
17 Aralık operasyonun ardından emniyette başlayan görevden almalar devam ediyor. Son olarak Emniyet Genel Müdürlüğünde görevli 4 daire başkan yardımcısı ve 3 şube müdürü daha görevden alındı
Paralel cemaat!
Akşam Gazetesi yazarı Turgay GÜLER paralel cemaati yazdı...
"Namaz kılmakta zorlananlar Hıristiyan olsunlar."
Hizmete bak, hizaya gel! "Namaz kılmakta zorlananlar Hıristiyan olsunlar."
Savcı İki Dakika Süre Vermiş!
Başbakan Erdoğan, 17 Aralık operasyonuyla ilgili olarak tüm zanlıların suçlu ilan edildiğini iddia etti ve 'Bir savcı eli cebinde 'İki dakika süren var, anlat ve çık' dedi. Böyle bir mantık olabilir mi? 'Gelsin şimdi efendileriniz sizi kurtarsın' deniliyor zanlılara' dedi.
İşte Hatay'daki TIR'ın Gerçek Hikayesi
Hatay Kırıkhan'da içinde silah bulunduğu iddiasıyla durdurulan TIR'la ilgili gerçekler neler... Suriye'deki Türkmenler yardım götüren Türk TIR'ı neden durduruldu...
Bu da Oldu: Atatürk Mezarlığı!
Antalya'da bulunan mezarlığa "Atatürk Mezarlığı" yazılı tabela asılması, mahalleliden büyük tepki aldı.
Erdoğan: 'Yeni 28 Şubatlara İzin Vermeyiz!'
Demokrasilerde sandık dışı her müdahalenin gayri meşru olduğunu belirten Başbakan '12 Eylül'de, 28 Şubat'ta ne sıkıntılar yaşandığını çok iyi biliyorum. Türkiye'de bundan sonra bu tür hukuksuzlukların yaşanmasına asla rıza göstermeyiz' dedi. 'Herkes bizi sevmek zorunda değil' ifadelerini kullanan Erdoğan, ayrım yapmaksızın 76 milyonun hükümeti olduklarını söyledi.
İrticai Unsurları Eksik Fişlemişsiniz!
Habervaktim.com'un ulaştığı “Gizli” belge, Jandarma'ya ait ve öyle bir içeriğe sahip ki, daha önce açığa çıkan fişlemelerden çok ama çok farklı. Resmen “eksik fişlemişsiniz” belgesi…
Berrin Menderes'in Tito'ya Mektubu Bulundu
Merhum Başbakan Adnan Menderes'in eşi Berin Menderes'in Eski Yugoslavya'nın efsanevi lideri Yosip Broz Tito'ya, gönderdiği mektup ortaya çıktı.
'Atatürk Müslüman Değildi!'
İngiliz The Times Gazetesi'ne Gezi Parkı destekçilerinin verdiği ilanın yankıları sürerken, Times ilancısı yazara ait olduğu belirtilen sözler ortalığı karıştırdı.