Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Güncel Haberler

Silivri'ye Baskın Planı!
Türkiye'de Gezi Parkı ayaklanması ile başlayan kalkışma sürecinde ikinci ve en kritik aşamaya Silivri'de Ergenekon davasının karar duruşmasının görüleceği 5 Ağustos tarihinde geçileceği ve Silivri'nin Fransız İhtilali'ni başlatan Bastille Hapishanesi Baskını'na benzer bir kalkışmaya sahne olacağı ifade ediliyor.
Levent Üzümcü Peygamberimize Hakaret Etti mi?
Oyuncu Levent Üzümcü'nün gece yarısı attığı tweet birçok takipçisi tarafından Hz. Peygamber'e hakaret olarak algılandı.
35. Madde Artık Yok!
TSK'nın göreviyle ilgili tanımları içeren ve darbelere zemin hazırladığı belirtilen 35'inci maddenin değiştirilmesiyle ilgili yasa Köşk tarafından onaylandı
Times'deki İlanın Parası ADD'den!
The Times gazetesindeki ilanı imzalayan Fuad Kavur, ilanın İngiltere'deki Atatürkçü Düşünce Derneği'nin topladığı parayla finanse edildiğini söyledi
M.Ali Alaboray'a Asıl Mesele Sorulacak!
Gezi Parkı eylemlerine aktif katılan sanatçılar arasında olan ünlü oyuncu Memet Ali Alabora'ya TMK'dan sorumlu savcılık tarafından soruşturma açıldı.
Türkiye Mısır İçin Ayakta!
Mısır'da güvenlik güçlerinin darbe karşıtı protestoların yapıldığı Rabiatul Adeviyye meydanındaki kanlı müdahalesi Fatih Camii'nde protesto edilecek.
Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçiliğine Saldırı!
Somali'de Türk Büyükelçiliği'nin ek binasına bombalı saldırı düzenlendi. 3 intihar bombacısının öldüğü saldırıda, 1 özel harekat polisi de şehit oldu.
Ekşi Sözlük Hem Hakaretçi, Hem Sansürcü!
Hz. Peygamber’e yönelik hakaretleri ile gündemde olan Ekşi Sözlük’ün yönetimi, Peygamber Efendimiz’i aşağılayan eski yorumları ifşa etmek isteyen yazarını deyim yerinde ise kapı önüne koydu.
CHP Bombacılara Gezeteci Kılıfıyla Sahip çıkıyor!
CHP, halen adam öldürmek, terör örgütlerine üye olmak ve bu örgütlerin silahlı-silahsız eylemlerine katılmak gibi suçlardan cezaevinde bulunan gazetecileri masum göstermek için rapor hazırladı.
İşte Cami-Cemevi Kardeşliği!
Ordu’nun Fatsa ilçesinde yıllardır aynı çatı altında hizmet veren Hz. Ali Camii ve Cemevi, kardeşlik, barış ve hoşgörü örneği sunuyor.
İşte Metropoll Araştırmanın Gezi Parkı Plebisit Anketi
Hükümetin, plebisit ile halkın görüşünü sormaya hazırlandığı Gezi Parkı konusunda ilk anket sonucu alındı.
İşte Her Projeye Kaşı Çıkan İtemezükçü STK'lar
"3. köprü ve 3. havaalanı yapılmasın, Kanal İstanbul projesi iptal edilsin" diyen Taksim Platformu taleplerine 29 STK'dan destek geldi. Eylemlerin, Gezi Parkındaki 3-5 ağaç işi olmadığını ortaya koyan talepler.
Reyhanlı'da Hüzünlü Tören!
Reyhanlı saldırısında patlamanın etkisiyle vücutları büyük ölçüde zarar gören 6 kişi daha, ailelerin tespitleri sonrası gözyaşları içinde toprağa verildi.
Dağdan İnene Toprak ve İş!
Hükümet, çözüm süreci kapsamında terör örgütü mensuplarının yurt dışına çekilmesi tamamlandıktan sonra başlayacak olan "ikinci aşama" ile ilgili yol haritasını belirledi. Hükümet dağdan inenlerden suça karışmamış olanlara iş ve köyünde toprak verecek.
Ölü Sayısı Gizleniyor İddialarına Cevap!
Cumartesi günü çifte patlamayla sarsılan Reyhanlı 'da "ölü sayısı açıklanandan fazla", "birçok kişi kayıp" ve "Suriye liler linç edilerek öldürüldü" iddialarına cevap geldi. Ölü sayısı kaç, kayıp var mı? Belediye Başkanı açıkladı.
Alevi Evlerine İşaretin Arkasından DHKP-C Çıktı!
Son bir yılda Türkiye'nin değişik yerlerinde Alevi vatandaşların evlerine işaret konulması tartışma yaratmıştı. İstanbul'daki işaretlemeyi, DHKP-C üyesinin yönlendirmesiyle Alevi Derneği'ne üye 2 kişinin yaptığı ortaya çıktı. DHKP-C'li tutuklandı.
Cumhurbaşkanının Yetkileri Azaltılıyor!
Anayasa Uzlaşma Komisyonu'nda partiler, Cumhurbaşkanı'nın kanunları yayımlama yetkisi konusunda anlaştı. Uzlaşmaya göre Cumhurbaşkanı'nın süresinde onaylamadığı kanunları, Meclis Başkanı yayımlayacak.
Mehmet Ali Birand'ın Cenaze Programı Belli Oldu
Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın cenazesinin cumartesi günü toprağa verileceği bildirildi.
PKK'lıların Cenaze Törenindeki İlginç Ayrıntı
Diyarbakır'da düzenlenen cenaze törenlerinde sağduyu hakimken, ilginç bir ayrıntı gözlerden kaçmadı...
32. Gün Yetim Kaldı!
32. Gün programının yapımcısı ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand tedavi görmekte olduğu Vehbi Koç Vakfı Hastanesinde akşam saatlerinde hayatını kaybetti.