Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Güncel Haberler

Gül: 'Suriye'deki Durum Böyle Devam Edemez'
Cumhurbaşkanı, Estonya Büyükelçisi Miko Haljas'ı kabul etmeden önce Suriye'de yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulunan Gül, Suriye'de şu anda en kötü senaryoların gerçekleştiğini dile getirdi...
Türk Tasarımı Zırha Büyük Talep
Türk mühendislerce tasarlanan zırha 45 milyon dolalık talep geldi...
Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün?
Kurban bayramı tatilinin kaç gün olduğunu Arınç açıkladı...
Sıra 'Sincan' ve 'Köstebek' Dosyalarında!
Meclis darbeleri araştırma komisyonu 'Sincan' ve 'Köstebek' dosyalarını açıyor. Köstebek olayının kahramanı Kadir Sarumsak ve dönemin Sincan Belediye Başkanı bekir Yıldız'ı komisyon dinleyecek.
'Ölen Teröriste Ağlamıyorsanız İnsan Değilsiniz!'
Herkesin ikinci Gaffar Okkan diye andığı Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven duygularını şu cümlelerle açıkladı: ''Dağda ölen teröriste ağlayamıyorsanız insan değilsiniz demiştim. Ama eline silah alıp çoluk çocuk demeden insan katleden canavarlaşmış bir teröristi de enterne edemiyorsanız devlet değilsiniz. Ben bu iki cümle arasında gidip geliyorum''
Beydağı'nda Eğitim Uçağı Düştü: 1 Ölü!
Türk Hava Kurumuna ait bir eğitim uçağı İzmir'in Beydağı ilçesi Çomaklar köyü yakınlarında düştü. 1 kişi hayatını kaybederken 1 kişi de yaralandı.
Erdoğan: 'Savaş Meraklısı Değiliz!'
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Suriye konusunu değerlendiriken; “Asla savaş meraklısı değiliz, ancak savaştan da uzak değiliz” dedi.
28 Şubat Medyası Kendini Aklama Peşinde
28 Şubat Medyasının patronları Meclis darbeleri araştırma komisyonuna ifade verirken gazeteler patornlarını temize çıkarma telaşına düştü. İşte gazetelerin konuya yaklaşımı...
Ankara Tehlikeyi Ucuz Atlattı!
Güvenlik güçleri devriye görevi sırasında üst geçidin ayaklarına bırakılan bombayı farkederek Ankara'yı bir faciadan kurtardı.
Hatay'a Yine Bomba Düştü!
Suriye rejimi taziclerine bir türlü son vermiyor. Dün akşam Hatay'ın Yayladağı ilçesi kırsalına bomba düşmütü. Bugün de yine Hatay topraklarına bomba düştü.
Suriye Bu Defa Yayladağı Kırsalını Vurdu!
Suriye bu defa da Hatay'ın Yayladğı ilçesine bağlı Aşağıpulluyazı köyü kırsal alanına top mermisi attı. Oysa Esad bir daha olmayacak diyerek söz vermişti.
Suriye: 'Başsağlığı Dileriz, Soruşturma Açtık!'
Suriye tarafından Akçakale saldırsıyla ilgili açıklama geldi. Enformasyon bakanı Türk halkına başsağlığı dilerken, olayla ilgli soruşturma başlatıldığını duyurdu.
Flaş! Suriye'deki Hedefler Vuruldu!
Başbakanlıktan yapılan açıklamaya göre Türkiye Suriye'de tespit edilen hedeflere topçu ateşi açtı ve hedefleri vurdu.
Akçakale Halkı Şehri Terkediyor!
Suriye'den yapılan top atışı ile 5 kişinin hayatını kaybetmesi sonucu Akçakale'de halk ilçeyi boşalttı. Türkiye'den uyarı ateşi yapıldı.
Türkiye Savaşa mı Giriyor?
Suriye'de devam eden çatışmalar esnasında Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine düşen top mermisinin can alması Türkiye'yiy harekete geçirdi. Bölge tank ve ağır silahlar sevkediliyor. Uzmanlar ise sakin kalmanın önemine vurgu yapıyor.
Akçakale'ye Top Mermisi Düştü!
Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine Suriye tarafından düşen top mermisi nedeniyle 5 kişi öldü. 2'si polis 9 vatandaş yaralandı. Yaralı ve ölülerin artmasından korkuluyor.
Bağdat: 'Türk Askeri K.Irak'tan Çıksın'
Fransız haber ajansı AFP'nin duyurduğu habere göre, Bağdat, Kuzey Irak'taki Türk askerlerinin çekilmesini talep etti...
Çilller'den 28 Şubat Açıklaması
Savcıya 28 Şubat ile ilgili ifade veren Tansu Çiller, basın açıklaması yaptı. Refahyol hükümetinin darbeyle yıkıldığını ifade eden Çiller, "Bilgileri gördüm, belgelere şahit oldum" dedi...
Nişanyan'dan Peygamber Efendimize Hakaret
Taraf gazetesi eski yazar Sevan Nişanyan'ın bloğunda yayınladığı Hazreti Muhammed'le ilgili yazısı tepki çekti. Nişanyan, Peygamberimiz hakkında ağıza alınmayacak ifadeler kullandı...
Turgut Özal'ın Kabri Açıldı
Başsavcı Turan Çolakkadı: Özal'ın cenazesine ulaştık...