Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar
Güncel Haberler
09.01.2014 00:09

TSK'da şok fişleme

TSK'da şok fişleme
TSK'da şok fişleme

TSK içerisine sızan Paralel Devlet, 'Paşa'lara ait seks kasedi, ve ses kaydı ile kumpas kurmuşlar.
TSK içerisine sızan Paralel Devlet, 'Paşa'lara ait seks kasedi, ve ses kaydı ile kumpas kurmuş. Bununla da yetinmeyen TSK'daki Paralel yapılanma bilgi notu şeklinde subay ve üst düzey subayları fişlemiş.

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne sızan 'Paralel Devlet'in subayları 'pasakeyfi.net' isimli bir site kurup, bu sitede Türkiye genelinde hedefe konulan subay ve üst düzey komutanların özel hayatına dair video ve ses kayıtları yayımlandı. Bununla da yetinmeyen TSK'ya sızmış Paralel Devlet, word belgesi üzerinden istihbari bilgi notu şeklinde özel hayatı ve çeşitli ilişkileri sosyal medya ayağı ile deşifre etti. Söz konusu site TSK personelleri arasında yaygın olarak bilinen, rütbe terfisinde kullanılan bir site olduğu kaydedildi.

Konu ile ilgili ismini açıklamayan ve SON.TV editörü Ömer Adıyaman'a konuşan üst düzey bir subay söz konusu site ile ilgili şunları söyledi: “Pasakeyfi.net sitesi biz subaylar arasında bilinen bir sitedir. Bu sitede genelde subay ve üst düzey rütbelilerin özel hayatına ilişkin gizli video ve ses kayıtları yayımlanıyordu. Örneğin, bir ilde Alay komutanı olmak isteyen bir subayı eğer 'Paralel Devlet' ekibi istemezse ona önce kumpas kuruyor. Makam odasına veya garnizondaki yerleşkesine ses kaydı ve video cihazları konuluyor. Daha sonra bu video ve görüntülerin linki Genelkurmay Başkanlığı İstihbarat Daire Başkanlığı'na bir şekilde linki gönderiliyor. Böylelikle 'Paralel Devlet'in istemediği Alay komutanı yada üst düzey rütbelinin ataması engelleniyordu” iddialarında bulundu.

GENELKURMAY ASKERİ SAVCILIK SİTEYİ KAPATTI

Genelkurmay Başkanlığı üst düzey personelinin özel hayatına dair ve çeşitli ses kayıtlarının yayımlandığı site şikayetler üzerine 2010 yılında erişime kapatıldı. Genelkurmay Başkanlığı Askeri Mahkemesi'nin 18-05-2010 tarih ve 2010/137 sayılı kararına istinaden Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından site erişime kapatıldı. Söz konusu veriler ise siteden silindi.

SİTE KAPANDIKTAN SONRA BAŞKA KANALDAN FİŞLEDİLER

Genelkurmay Başkanlığı tarafından pasakeyfi.net isimli site kapandıktan sonra Paralel Devlet, aynı fişlemeyi internet üzerinden pasakeyfi.us, pasakeyfi.name ve benzeri uzantılar ile yaptı. Ancak bu siteler de Genelkurmay Başkanlığı Askeri Mahkemesi'nin 18-05-2010 tarih ve 2010/137 sayılı kararına istinaden Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından kapatıldı. Bunun üzerine sosyal medyaya yönelen TSK içerisindeki Paralel Devlet, fişlemeleri word belgesi üzerinden internetten yaymaya başladı. Sosyal medyada Türkiye'nin hemen hemen tüm illerindeki rütbelilerin özel hayatının fişlenmesi word belgesi üzerinden sosyal medya kanalı ile yaygınlaştırıldı.

son.tv

Yorumlar
Yorum Yaz
500 karakter kaldı...
İlişkili Haberler
Erdoğan'a yapılan operasyonla ilgili şok arşiv gerçeği
Erdoğan'a yapılan operasyonla ilgili şok arşiv gerçeği
Ünlü işadamı Akın İpek'e 2. şok!
İşadamı Akın İpek'e ait Koza Altın'ın bir madenine de durdurma kararı çıktı. İzmir'deki ocağın ardından, Gümüşhane'deki Mastra Altın Madeni'nin galerisinin faaliyeti askıya alındı.
Brüksel'de Kılıçdaroğlu'na Şok!
Brüksel'de Avrupa Parlamentosu Sosyalist Grup Başkanı Hannes Swoboda ile ortak basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı Esed ile kıyaslamaya kalkışınca şok bir tepki ile karşılaştı.
Beşiktaş'a Şok: Mehmet Aurelio Kulübün İflasını İstedi
Beşiktaş ile yollarını ayıran Mehmet Aurelio, alacaklarının ödenmemesi üzerine, kulübün iflasını istedi...
Trabzonspor'da Şok: Colman Antrenmanı Terketti!
Takımdan ayrılmak istediği konuşulan Colman Videton maçı öncesi antrenmanı terketti.
Yakalanan PKK'lılarla İlgili Şok Gerçek
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, yakalanan teröristlerin yarısının İran, Suriye, Irak, Ermenistan ve İsrail kimliği taşıdığını söyledi...