Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Medya Haberleri

Spor Basınının Acı Kaybı: Onur Belge Vefat Etti
Türkiye Spor Yazarları Derneği eski Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Önceki Yönetim Kurulu Üyesi Onur Belge vefat etti.
Hürriyet Gazetesi PKK'yı Korumaya mı Çalışıyor?
Son dönemlerde PKK'nın saldırılarına ilişkin olarak yayınladığı haberlerde terör örgütünü savunan Doğan Grubu'na ait yayın organları bir skandala daha imza atarak, 'PKK saldırısı' için sadece 'patlama' ifadesini kullandı.
Selahaddin E. Çakırgil Star Gezetesine Geçti
12 Eylül 1980 Darbesi sonrasında yurt dışına çıkıp, 35 yıl ülkesine hasret yaşayan Selahaddin Eş Çakırgil, Türkiye’ye döndükten sonra STAR Medya ailesine katıldı.
Sözcü Gazetesine Göre Levent Kırca'nın Hastalığının Sebebi Ak Parti(!)
Sözcü Gazetesinin yayın anlayışı artık bu nasıl bir mantık dedirtecek noktaya vardı. Gazete Levent Kırca'nın hastalığının sebebini buldu: Ak Parti(!)
CNNTürk PKK'nın Sözcüsü Gibi!
Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde teröristlerin yola yerleştirdiği patlayıcının infilak etmesi sonucu 13 yaşındaki Fırat Simpil hayatını kaybetti. CNN Türk ise saldırı için skandal bir KJ'ye imza attı
Sessiz Akan Nehir: Nurettin Topçı ve Hareket Dergisi
Kendi önemini anlatmayan nâdir insanlardan biri idi... “Bak bu söylediklerim yazdıklarım önemlidir”, demez; yaptıklarının öneminden kendi ehemmiyetine asla gönderme yapmazdı... Önemi, değeri ancak bilenlerince malûmdu... Nurettin Topçu sessiz akan büyük bir nehir gibiydi.
Rize'de Lazca Televizyon Yayını Başladı
Rize'nin Ardeşen ilçesinde yayın yapan Gelişim Tv Lazca yayına başladı. Bu Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor.
Sözcü Gazetesi Gülen'in Truva Atı mı?
Sözcü Gazetesi ile Fetullah Gülen Cemaati arasında var olduğu söylenen ilişki iddiasına bir yenisi eklendi. Yeni Şafak Gazetesi yazarlarından Cem Küçük'ün gündeme getirdiği iddialar yabana atılır gibi değil...
Cem Yılmaz Medya Patronluğuna Soyunuyor!
Acun Ilıcalı'dan sonra bir başka ünlü Cem Yılmaz da medya patronu olmaya hazırlanıyor. Yılmaz'ın ilk etapta internet üzerinden yayın yapmak için hazırlık içinde olduğu belirtiliyor.
Dengir Mir Mehmet Fırat Taraf'tan Ayrıldı!
Eski Ak Parti Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, Taraf’ın “yargısız infaz” yaptığını açıklayıp gazeteyle yollarını ayırdı. Fırat haftada bir gün Taraf’ta köşe yazıyordu.
Milliyet'te Genel Yayın Yönetmeni Değişti
Derya Sazak Genel Yayın Yönetmenliği görevinden alındı, yerine Ankara Temsilcisi Fikret Bila getirildi.
Sabah Yavuz Baydar'ı Geziye Gönderdi
Sabah'ta yayımlanan son yazısında gazetenin Gezi Parkı manşetini eleştiren okur mektuplarına yer veren ve sonraki iki yazısı gazetede yayımlanmayan Yavuz Baydar'ın işine son verildi.
Mehmet Ali Birand Kimdir?
Yakalandığı pankreas kanseri nedeniyle tedavi görmekte olan duayen gazeteci Mehmet Ali Birand akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Yıllardır sürdürdüğü 32. Gün programıyla haberciliğe damga vuran Birand'ın özgeçmişini sunuyoruz.
Sosyal Medyaya Dizi
Sosyal medyada yayınlanacak ilk dizi...
Avrupa Avrupa'ya Gençler İlgi Gösteriyor
Üniversiteli gençlerden büyük ilgi...
Aydın Doğan Özel Jetle Hacca Gidiyor!
Aydın Doğan, eşi Sema Hanım, kızı Hanzade ve damadı Osman Boyner ile Pazartesi günü Hac'ca gidecek. Aileye, Cem Boyner ile eşi Ümit Hanım ve Hüsamettin Özkan da eşlik edecek. Yolculuk ise özel jetle gerçekleştirilecek
Leyla ile Mecnun' da Anne Süprizi
Mecnun'un annesi Pakize olarak karşısına çıkan Özge Borak izleyiciye keyifli anlar yaşattı...
İlyas Salman Peygamberimizi Diline Doladı!
Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında 4. kez düenlenmekte olan 'Halkın Portakalı Kısa Film Atölyesi' yarışmasının ödül töreninde konuşan İlyas Salman Peygamber Efendimizi diline dolamaktan çekinmedi.
Akif Beki 'Medya Mahallesi'ne Bekçi mi Dikildi?
CNN Türk'te yayınlanan 'Medya Mahllesi' parogramında Ayşenur Arslan ve Akif Beki, programın neden iki kişiyle devam ettiğini açıklarken, daha önce kamuoyunda yer alan iddiaları haklı çıkaracak türden açıklamalar yaptılar.
Milliyet'in Genel Yayın Yönetmeni Değişti
Milliyet Gazetesinde operasyon. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Tayfun Devecioğlu görevden alındı. Yerine ise gazetenin yazarlarından Derya Sazak'ın getirildiği belirtiliyor.