Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Siviltoplum Haberleri

Türkiye'den Esad'a Tepki Seli
Suriye'nin Nişantaşı'ndaki İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplananlar, ellerinde, ''Suriye elçiliği kapatılsın'', ''Hama'yı unutmadık'', ''Baba Esad babaları öldürdü, oğul Esad oğulları öldürüyor'', ''Ne kadar İstanbulluysak o kadar Humuslu, Şamlı, Halepçeliyiz'' yazılı pankartlar açtı.
Devletten alınan ücretle yapılan sendikacılık bu kadar olur
Sendikaların daha iyi çalışması ve aktif eylemleri organize edebilmeleri için devletin kişi başına verdiği aidatı kaldırması, kişi sendikanın kendi hakkını gerçekten savunabileceğine inanıyor ise o ücreti kendinin vermesi gerekmektedir.
Arap Baharı Bir Halk Devrimi mi?
2011 Dünya Hak İhlalleri Raporu Kamuoyuyla Paylaşıldı!
İLEM İhtisas Programları Başlıyor
On yıldır ilmi çalışmalar yapan İLEM'de ihtisas çalışmaları dersler, okuma grupları, atölyeler ve eğitimlerle genişletildi.
SETA Vakfı'ndan Mısır'da Konferans
Siyaset Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından düzenlenen 'Arap ve Türk Perspektifinden Devrim Sonrası Ortadoğu' adlı konferans, geniş bir katılım ile Mısır'ın başkenti Kahire'de gerçekleştirildi.
Sağlık İş Eski Başkanı Mustafa Başoğlu Vefat Etti
Sağlık İş Sendikası Eski Genel Başkanı Mustafa Başoğlu'nun sabaha karşı saat 06.30 sıralarında Ankara'daki evinde vefat ettiği öğrenildi.
Öğ-Der'den Eğitim Konferansları
Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkezi tarafından organize edilen "Uluslararası Eğitim Konferansları"nın ikincisi önümüzdeki günlerde gerçekleşecek.
Şafaktepe Sivil Toplum Merkezi'nin Yapımı Devam Ediyor
Ankara Mamak'ta Şafaktepe Parkı içinde yapılan Sivil Toplum Merkezi ve Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'nun inşaatı devam ediyor.
Bodrum'da 'Kisebükü'nü Gaptırmıcez!' Açıklaması
Bodrum Kisebükü Koyu'nun turistik otellere açılmaması için, Mavi Yol Girişimi, Deniz Ticaret Odası ve Bodrum Denizciler Derneği tarafından 'Kisebükü'nü Gaptımıcez!' başlıklı basın açıklaması yapıldı.
Doğa Derneği'nden Hasankeyf İçin Topkapı Sarayı'nda Eylem
Doğa Derneği üyeleri ve bir grup Hasankeyfli, baraj suları altında kalma tehlikesi bulunan Hasankeyf için Topkapı Sarayı'nda eylem yaptı.
Memur Sen Masaya oturmuyor, Sahaya çıkıyor
Memur-Sen’in, kamu görevlilerine toplu sözleşme hakkı veren yasa tasarısını TBMM önünde eylem yaparak protesto etmek istemesi, polis engeline takıldı.
'Siz Görürseniz Onlar da Görecek'
İHH İnsani Yardım Vakfı, Afrika’daki 9 ülkede Katarakt ameliyatları yapmayı sürdürüyor. Afrika’da yapılan ameliyat sayısı 56.689’a ulaştı. 2012’nin ilk ameliyatları Etiyopya’nın Affar bölgesinde başladı.
Tüketiciler Birliğinden İlginç Fransa Boykotu
Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Dinç, Fransız mallarına boykot çağrısı yaparak, "Fransız mallarını sepete alıp, kasada, 'bu Fransız malı' deyip geri bırakmasını istiyoruz" dedi.
Bitlis ASİM-DER'den Fransa'ya Kınama!
Asılsız Soykırımla Mücadele Derneği (ASİM-DER), Bitlis'te 16 Müslümanın yakıldıktan sonra gömüldüğü toplu mezarı göstererek, "Fransa utanmıyorsa gelsin burada yatanların yanmış cesetlerine baksın.
Avukatlar Adliyeye Yürüdü
24 Ocak Tehlikedeki Avukatlar Günü etkinliği kapsamında Beşiktaş Meydanı'nda toplanan Savunmaya Özgürlük Platformu üyesi bir grup avukat, İstanbul Adliyesine yürüdü.
İHH'dan Sağlık Sigortası
İHH'dan İhtiyaç sahipleri ve mülteciler için sağlık sigortası.
‘Eşit İşe Eşit Ücret’te Muhalefet Nerede?
Genel Başkanımız Sayın Ahmet Gündoğdu, "Söz konusu ek ödemeleri ya alacağız ya alacağız, yoksa alanlar bizi bekliyor" iradesini baştan beri ortaya koymuştur. Genel Başkanımızın bu cümlelerinden çıkaracağımız mesaj, "Bizim tekliflerimize ‘hayır’ diyecek olursa, varsın hükümet düşünsün"dür.
Nijerya'da Şiddet Eylemleri Son Bulmalı
MAZLUMDER Genel Başkan Yardımcısı Recep KARAGÖZ'ün Nijerya'da yaşanan din merkezi çatışmalar sonucunda onlarca insanın hayatını kaybetmesi üzerine bir basın açıklaması yayınladı.
Otuz Değil, Yüzlerce Genç 27 Ocak'ta Kayseri 'deyiz!
30 değil yüzlerce genç Kayseri'de 'kahrolsun İsail' dedikleri için yargılana gençlere destek vermek için yollara düşüyor.
Karaman'da İhtiyaç Sahipleri İçin Gıda Bankası Açıldı
Karaman Belediyesi Gıda Bankası, düzenlenen törenle İmaret Mahallesi eski Tekel binasında hizmete açıldı.