Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Siviltoplum Haberleri

İnkar Yasası Paris'te Protesto Edilecek
Kamuoyunda 'soykırımı inkar yasası' olarak bilinen 1915 olaylarıyla ilgili yasa teklifine karşı Türkler, Paris'te yarın protesto gösterisi düzenleyecek.
Online Medya Derneği'nden Bakan'a Çağrı
Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in yargıda yenilik yapılacağına dair açıklaması Online Medya Derneği'ni harekete geçirdi.
MAZLUM-DER'den Hrant Davası Açıklaması
Mazlum-Der tarafından yapılan açıklamada Hrant Dink'in profesyonel bir saldır sonucu öldürüldüğü vurgulanarak, adalet arayışı asıl şimdi balayacak görüşüne yer verildi.
Hrant’ın Arkadaşları Mahkeme Kararını Protesto Etti
Hrant Dink davasının karara bağlanmasının ardından Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’nden Şişli’deki Agos Gazetesi’ne yürüyen Hrant’ın arkadaşları, mahkemenin verdiği kararı protesto etti.
'Beyaz Güvercin' Yetimlerin Hikayelerini Anlatacak
İHH İnsani Yardım Vakfı, İstanbul’da gerçekleşecek 5. Uluslararası Çocuk Buluşması kapsamında Beyaz Güvercin kısa film yarışması düzenliyor. Kurmaca, belgesel ve animasyon kategorilerinde yarışacak filmlerin son teslim tarihi 21 Mayıs.
Gazipaşa Ekmel Köyü Sakinleri Kavşak İçin Eylem Yaptı
Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde yapımı devam eden duble yolun köyü ikiye ayırdığını belirten köylüler, bölgeye kavşak yapılması için Antalya- Mersin karayolunu trafiğe kapatıp eylem yaptı.
İnternet Medyacılarından Cemil Çiçek’e Ziyaret
Tüm İnternet Medyası Derneği (TİMED) Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri Meclis Başkanı Cemil Çiçek’i ziyaret etti.
Bazı bakanlar memurun aldığı hakları hazmedemedi
Memur-Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu, tasarıda yapılan son değişiklikleri eleştirirken, "Bazı bürokrat ve bakanlar memurun Anayasa ile aldığı hakları uygulamak yerine hala kararnamelerle süreci yönetmek istiyorlar. Bazı bakanlar galiba memurun aldığı hakları hazmedemedi" dedi.
Rachid Nekkaz Türkiye'ye Geliyor
İş adamı ve siyasetçi Rachid Nekkaz yarın Türkiyeye geliyor.
Bir Kitap: Başörtüsüne Özgürlük Yolunda-Görülmüştür
28 Şubat süreci ve başörtüsü özgürlük mücadelesinin yakın tanıklarından, Gazeteci-Yazar ve Aktivist Hüda Kaya’nın hazırlamış olduğu, "BAŞÖRTÜSÜNE ÖZGÜRLÜK YOLUNDA GÖRÜLMÜŞTÜR" adlı iki ciltlik kitap Düşün Yayıncılık etiketiyle çıktı.
Emekliler Yüzde 45 Zam İstiyor
Yapılan basın açıklamasında, tıpkı milletvekili emeklilerine yapıldığı gibi, sıradan vatandaşın da emekli maaşına yüzde 45 zam istendi.
İlker 'Başbuğ'a Destek' Mitingine 30 Kişi Katıldı!
Avrupa Atatürkçü Düşünce Dernekleri Birliği'nin organize ettiği Başbuğ'un tutuklanmasını protesto mitingine Avrupalı Türkler ilgi göstermedi.
Barış Anneleri Erdoğan'ın Odasının Önünde Eylem Yaptı
Kendilerine 'Barış Anneleri' adını veren ve aralarında BDP milletvekillerinin de bulunduğu bir grup, Başbakan Erdoğan'ın makam odası önünde oturma eylemi yaptı.
İslami STK'lardan Uludere Kınaması
Şırnak Uludere'de 38 kişinin ölümüyle sonuçlanan olay hakkında bazı İslami kuruluşların katıldığı bir basın toplantısı yapıldı.
ÖNDER, Cemil Çiçek'e Anayasa Raporunu Sundu
Temsil ettiği geniş bir kitlenin sesi olan ve kurulduğu günden bu yana sivil toplum alanında önemli hizmetlere imza atan İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği(ÖNDER), yeni Anayasa konusunda hazırladığı raporu meclis başkanı Cemil Çiçek’e sundu.
Mekke'nin Fethi kutlandı
Anadolu Gençlik Derneği, İstanbul'un çeşitli yerlerinde programlar düzenleyerek,yılbaşı gecesini Mekke'nin fethini kutlayarak geçirdi.
Sendika Üyelerine Polis Müdahalesi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı önüne gelen DİSK üyeleri Bakanlığa girmek isteyince polis biber gazı ile müdahale etti.
Kıyak Emekliliği Çıkaran 217 Vekil Bu Vilayete Giremez!
Burdur Sivil Toplum Platformu üyeleri, milletvekillerinin emekli aylıklarına yüzde 100 oranında zam yapılması kararını protesto ederek, şehir girişine ’Burdur’a kıyak emekliliği çıkaran 217 milletvekili giremez’ yazılı levha astı.
Açlık Grevindeki Gençlere Pide İkramı!
Antalya'da vatandaşlar Füze Kalkanı Projesi'ni protesto etmek için açlık grevi yapan protestocu gençlere "Boşverin eylemi, aç kalmayın" diyerek pide ve çay ikram etti.
Ek Ödeme'yi almak Memur Sen'in boynunun borcudur
Öğretmen ve öğretim elemanlarına ek ödeme almak, genel yetkili sendika olarak boynumuzun borcudur