Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Siviltoplum Haberleri

Tarihin Manşetleri Duygu Fırtınası Yarattı
REYHABER- Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi tarafından 29 Kasım günü yapılan "Şehir Buluşmaları" etkinliğinde ‘Siyaset ve Medya’ konuşuldu. Mersin Kent Müzesi'nde gerçekleştirilen söyleşide konuşmacı Fırat Yaman siyaset ve medyanın ortak yolculuğu hakkında dinleyicilere doyumsuz bir konuşma sundu...
İşte Dünyanın En Pahalı Sendikacısı
KESK'E bağlı Haber Sen Sendikası'nda TRT Şube Başkanı olarak görev yapan Osman Köse'nin dünyanın en pahalı emekçilerinden biri olduğu ortaya çıktı!
Şefkat-Der'den 'Kendi Başınızın Çaresine Bakın' Klavuzu
Şefkat-Der, can güvenliği tehdit altında olan kadınlar için "Devlet Korumuyorsa Canınızı Kurtarmak için Kendi Başınızın Çaresine Bakın" kılavuzu hazırladı.
Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN Su Kuyusu
Sadakataşı Derneği'nin Somali çalışmaları devam ediyor.
Van'da Kar Yağışı Başladı
Depremin vurduğu Van'da sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı etkisini gösterdi.
STK’lardan ‘İkna Yazısına' Tepki
Sultangazi Kaymakamlığı’nın okula başörtülü gelen öğrencilerin velilerine ‘ikna’ yazısı göndermesine insan hakları kuruluşlarından tepki geldi. 28 Şubat sürecinin ürünü olan ‘İkna Odaları’nın günümüz de geçerli olduğunun ortaya çıkmasını Milat’a değerlendiren Özgürder eski Genel Başkanı Hülya Şekerci, "28 Şubat zihniyetinin ürünü olan bu bozuk düşünce, günümüzde de hala geçerliliğini sürdürüyor. Tehlike devam ediyor" dedi.
Mazlumder: İkna Odaları Devam Ediyor
MAZLUMDER İstanbul Şubesi bugün, ilköğretimde başörtüsü yasağı ile ilgili mağdur öğrenci ve aileleriyle bir basın toplantısı gerçekleştirdi.
Endülüs Sempozyumu Sona Erdi
İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) tarafından fethinin 1300. Yılı münasebetiyle düzenlenen Endülüs sempozyumu Eyüp Bahariye Mevlevihanesi'nde kalabalaık bir dinleyici topluluğu ile gerçekleştirildi.
AGD, Erbakan İçin Makale Yarışması Düzenliyor
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) her yıl düzenlemiş olduğu makale yarışmasını bu yıl "Erbakan'ın Mücadelesi" başlığıyla gerçekleştiriyor.
İslam'ı Batı'ya Endülüs Taşıdı
Endülüs'ün fethinin 1300. yılı dolayısıyla düzenlenen ''Uluslararası Endülüs Sempozyumu'' dünyaya ilham olan bir medeniyeti İstanbul'a taşıdı.
Malatya’da Füze Kalkanını Protesto Mitingi
NATO’nun Malatya Kürecik’te kuracağı füze kalkanı, çok sayıda siyasi parti ile sivil toplum kuruluşunun destek verdiği mitingle protesto edildi.
Taksim’de Nükleer Karşıtı Eylem
Taksim’de toplanan bir grup, Atlantik Konseyi tarafından düzenlenen Karadeniz Enerji ve Ekonomik Forumu’nda nükleer enerjinin gündeme alınmasını protesto etti.
Manisa'dan Van'a 11 Ton Kuru Üzüm
Manisa Valiliği koordinasyonuyla, Van’da yaşayan depremzedelere gıda yardımı yapılması çalışmaları kapsamında 11 ton çekirdeksiz kuru üzüm bu kente gönderildi.
İHH’dan depremzedelere 60 prefabrik konut
İHH İnsaniYardım Vakfı, meydana gelen 7,2’lik deprem sonrası artan soğuklar nedeniyle yaşam koşullarının zorlaştığı Van’a prefabrik konut kuruyor.
Enerji Sektörü, Dernek Çatısı Altında Birleşecek
Mavi Akım Petrol Boru Hattı Projesi ile başlayan süreçte kamu ve özel sektör yatırımlarıyla birlikte Karadeniz'in enerji merkezi haline gelen Samsun'daki enerji sektörü, dernek çatısı altında birleşme kararı aldı.
Şehir Buluşmalarında Medeniyetler Geçidi
Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi tarafından düzenlenen "Şehir Buluşmaları" etkinliğinde ‘İslam Medeniyetinin Altın Çağı’ konuşuldu. Mersin Kent Müzesi'nde gerçekleştirilen söyleşide konuşmacı Erol Özdemir islam medeniyetlerinin yolculuğu hakkında dinleyicilere doyumsuz bir konuşma sundu...
MÜSİAD'dan Van'a 100 Prefabrik Ev
MÜSİAD, depremle sarsılan Van'a 100 prefabrik konut yardımı yapacak.
Ak Partili Vekillerden Depremzedelere 417 Bin TL
Vekillerden, Van'lı depremzedeler için 417 bin TL bağışladı.
Fatmagül'e STK'lardan Dizide Destek
Kadına yönelik şiddet olaylarının artması üzerine harekete geçen kadın örgütlerine, ‘Fatmagül'ün Suçu Ne?’ dizisinden destek geldi.
Termik Santralde İşe Alınmayanlar Eylem Yaptı
Afşin-Elbistan Termik Santrali'nde istihdam edilmek üzere alınması planlanan 175 kişilik işçi listesinde adı geçenler iptal nedeniyle eylem yaptı.