Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Siviltoplum Haberleri

Denizli Engellilerin Rahat Edeceği Şehir Olacak
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi'nde, engellilerin şehirde hareket kısıtlılığının nasıl ortadan kaldırılacağı tartışıldı.
Sadakataşı Derneği 8 Ülkede Kurban Kestirdi
Sadakataşı Derneği, 2011 Kurban Organizasyonu çerçevesinde Türkiye ve Somali başta olmak üzere 8 ayrı ülkede kurban kesim ve dağıtımlarını başarıyla tamamladı.
Türkiye'den Somali'ye 100 Bin Kurban
Türkiye ile Avrupa'daki Türk sivil toplum kuruluşları, Somali'de vekaletle yaklaşık 100 bin hisse kurban keserek ülke ekonomisine 5 milyon dolara yakın katkı sağladı.
Türkiye’den Somali’de 350 bin kişiye kurban eti
Türkiye, Kurban Bayramı’nda açlık ve kuraklıkla mücadele eden Somali halkını unutmadı.
Kur'an-ı Kerim'e Hakaret Protestosu!
Fransa Büyülelçiliği önünde Kur'an'a hakaret protestosu!
Mersin Sevdalıları Kente Sahip Çıktı
Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi tarafından düzenlenen "Şehir Buluşmaları" etkinliğinde Mersin sorunları ve geleceği konuşuldu. Mersin Kent Müzesi'nde gerçekleştirilen söyleşide konuşmacı Gazeteci-Yazar Abdullah Ayan Mersin’i bekleyen fırsatlar ve tehlikeler hakkında dinleyicilere doyumsuz bir konuşma sundu...
İslami Değerlere Bağlı Gençlik Hareketi
Yeni bir gençlik hareketinin startı verildi. İslami değerlere bağlı bir gençliğin yetiştirilmesi için başlatılan çalışmalar ilk meyvesini verdi.
Çocuk Vakfı'ndan Van İçin Kampanya
Çocuk Vakfı, depremde zarar gören, ailesini kaybeden çocuklar için 'Van'da bir Kardeşim Var' adında bir kampanya başlattı.
İHH'dan Van Depremi Raporu
Van'da meydana gelen depremde yardım yaaliyetlerine ilk başlayan kuruluşlardan biri olan İHH, ihtiyaçları da içeren bir faaliyet raporu yayınladı. İşte rapor ve detayları:
Batının Doğusu: İslam Algısı ve Nefret Söylemleri
Akademik çalışmaları her yıl bir konferans ile başlatan İlmi Etüdler Derneği'nin 2011-2012 Açılış Konferansı Osmanlı Kültür Tarihi alanında yaptığı çalışmalar ile tanınan Yrd. Doç. Dr. İrvin Cemil Schick ile başlıyor.
Deprem yardımlarının dağıtılmasını KCK engelliyor
PKK yandaşları ne kadar politize olduklarını mankurtlaşarak göstermeye devam ediyor.insani bir durumu bile kendi siyasi pozisyonlarını kaybetmemek için kullanmaya çalışıyorlar.
'Van İçin Rock' Yardım Konseri
Aylin Aslım, Duman, Moğollar, Mor ve Ötesi, Redd gibi grupların sahne alacağı 'Van İçin Rock' yardım konseri, 30 Ekim Pazar günü İstanbul Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirilecek.
IGMG'den Depremzedelere Yardım
İslam Toplumu Milli Görüş'ün (IGMG) Van depremzedeleri için 150 bin avro tutarında acil bir maddi yardım gönderdiği bildirildi.
Van-Erciş Depremzedelerine Nasıl Yardım Edebiliriz?
Van'daki depremden sonra bölgeye birçok kurum ve kuruluştan yardım akmaya başladı. Resmi ve sivil kuruluşlar el birliğiyle yardım yapıyor.
Kanal D ile ATV'nin Ortak Yardım Kampanyası ''Van İçin Tek Yürek''
ATV ve Kanal D, Van'da meydana gelen,Anadolu'nun en büyük deprem felaketlerinden biri olan Van depreminin yaralarını sarmak için"Van İçin Tek Yürek" adlı ortak bir yayınla, yardım kampanyası yapıyor.
Fİ-YAPI'dan Van depremi için 500 dairelik rekor bağış
STV'nin öncülük ettiği Van depremi için bağış kampanyasında 35 milyon lira değerinde rekor bağış.
AK Parti'den Van Depremi için Yardım Kampanyası
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe belediyeleri katılımıyla dev bir yardım kampanyası başlattı.
İHH ve Deniz Feneri deprem bölgesi Van'da
İnsani Yardım Vakfı (İHH) ve Deniz Feneri deprem haberinin duyulması ile birlikte acil yardım ekipleriyle deprem bölgesine ulaştı.
Dünyanın Renkleri 5. Kez İstanbul'da
5. Uluslararası Öğrenci Buluşması 28 Ekim Cuma Sultanahmet’te başlıyor.
Kent Müzesi'nde Edebiyat Konuşuldu
Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi tarafından düzenlenen "Şehir Buluşmaları" etkinliğinde bu hafta edebiyat konuşuldu...