Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Siviltoplum Haberleri

Memur Sen:Yüzde 50 verdi Erbakan, sıra sende Erdoğan
"Ek ödemeyi bu hükümetten söke söke alacağız.."
AGD'den Suriye'deki Zulme Karşı Basın Açıklaması
Anadolu Gençlik Derneği(AGD), 10 Mayıs Perşembe günü, "Zulme Karşı, Susma Haykır" adı altında bir basın açıklaması yapacak.
Şehit ve Gaziler İçin Kermes Düzenlendi
Türkiye Harp Malulleri Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından, dernek yararına kermes düzenlendi.
Genç Denizde Yüzen Bir Gemidir
Vuslat Gençlik Kulübü tarafından, Yazar Abülhamit Kahraman'ın konuşmacı olarak katıldığı “Gençlik Psikolojisi” konferansı düzenlendi.
İstanbul'da Balkan Sempozyumu Yapılacak
1912-1913’te vuku bulan tarihsel olayların yüzüncü yıldönümünde İstanbul'da Balkan Sempozyumu düzenlenecek...
Said Nursi'nin Mezarının Bulunması İçin Soruşturma Başlatıldı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Selami Ekici, Said Nursi'nin mezarının bulunması için Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gerekli soruşturmanın başlatıldığını söyledi
Kazlıçeşme'de ''Peygamber Sevgisi'' alanlara sığmadı
Mustazaf Der, İstanbul Kazlıçeşme'de Kutlu Doğum Etkinliği düzenledi.
'Sabiha Gökçen' İsmi Kaldırılsın
Dersim harekatı kararının alındığı 4 Mayıs 1937'nin 75. yılında bir grup, Sabiha Gökçen havalimanının isminin değiştirilmesi için protesto düzenledi.
Çanakkaleliler İçme Suyu İçin Eylem Yaptı
Çanakkale çevresinde maden arama çalışmaları ve işletme hazırlıkları devam ederken, çevreciler içme sularının kirlendiğini söyleyerek protesto gösterisi yaptı.
Sosyologlar Derneği Kuruldu
Sosyologlar Derneği'nin açılış töreni Türkiye'deki farklı kurumlarda görev yapan sosyologlar ve sosyoloji öğrencilerinin katılımıyla 5 Mayıs 2012 Cumartesi günü 14.30'da Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek
Mersin ve Göç Renkleri
REYHABER- Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi tarafından 1 mayıs salı günü yapılan "Şehir Buluşmaları" etkinliğinde, ‘Mersin ve Göç’ konuşuldu. Mersin Kent Müzesi'nde gerçekleştirilen söyleşide konuşmacı Prof. Dr. Yaşar Erjem, Mersin ve kentteki göç hakkında dinleyicilere çarpıcı bir konuşma sundu...
Nepalli Müslümanlara HUDA Vakfı Sahip Çıkıyor
Yüzde sekseni Hindu olan Nepal'de Müslümanlar azınlıkta. Kendi istekleriyle Müslüman olan Hindular, aileleri tarafından sokağa atılıyor. Kimsesiz kalan bu yeni Müslümanlara, HUDA Vakfı sahip çıkıyor. Bir insan sığınağını andıran bu merkezde herkes yeni hayatına adapte olmaya çalışıyor
Türkiye Barolar Birliği: Darbelerin Hesabı Sorulmalı
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Vedat Ahsen Coşar, herkesin bir şekilde yaptıklarının hesabını vermek mecburiyetinde olduğunu ifade etti.
Gülen cemaatinin sendikası Aktifsen'in üye sayısı kaç?
Fethullah Gülen Hocaefendi cemaatinin sempatizanları tarafından kurulduğu söylenen Aktif Eğitim Sen üye kaydetmeye başladı.
Eğitim Bir Sen'in internet sitesi çökertildi
Eğitim Bir Sen'in genel merkez ve 81 şubesinin internet siteleri x-Blackerz adı verilen hacker grubu tarafından çökertildi.
Bağımsız İslami Öbekler Dayanışma Toplantısı Yapıldı
Ülke çapında örgütlü yapılardan bağımsız İslami kuruluşların ve Kur'an halklarının temsilcileri, İstanbul'da tanışma toplantısı düzenledi.
Sakaryalı Sivil Toplum Örgütlerinden Anayasa Kampanyası
Sakarya'da faaliyetlerini sürdüren 13 sivil toplum örgütünü bir araya getiren Sakarya Dayanışma ve Kardeşlik Topluluğu (SADAKAT) Meclis Anayasa Komisyonuna iletilmek üzere hazırladıkları teklifleri kamuoyuyla paylaştılar.
28 Şubat'ın En Büyük Mağduru MGV!
Türkiye genelinde 875 şubesi, 150 yurdu, 2 çocuk yuvası ve 350 bin üyesi bulunan ve bugün Türkiye'yi yöneten başta Başbakan Erdoğan olmak üzere neredeyse bütün siyasal kadronun içinde yetiştiği, ancak ironik bir şekilde AK Parti döneminde kapatılan Milli Gençlik Vakfı davasının yeniden görülmesi gündemde.
Türkiye'de IFRD Şubesi Kuruluyor
Uluslararası Yardım ve Kalkındırma Federasyonu (IFRD) İcra kurulu toplantısı Cansuyu Derneği'nin ev sahipliğinde İstanbul Cevahir Otel'de yapıldı.
Eğitim-Bir-Sen'den Kılık-Kıyafette Yeni Düzenleme Talebi
Egitim-Bir-Sen, günümüzde var olan uygulamanın bütünüyle gerisinde kalan darbe ürünü kılık kıyafet mevzuatının yeniden düzenlenmesi için Milli Eğitim Bakanlığı'na yazılı talepte bulundu.