Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Siyaset Haberleri

Ak Parti 3 Dönem Kuralını Bozuyor mu?
Ak Parti'nin, şu ana kadar sıkı sıkıya bağlı kalma görüntüsü verdiği "üç dönem kuralı"nı 11 isim için değiştireceği iddia ediliyor
Erdoğan'ın Başbakan Adayı Yalçın Akdoğan mı?
Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu Başbakan Erdoğan'ın kafasındaki Başbakan adayını açıkladı.
Kılıçdaroğlu: 'Kaza Değil Yüzde 99 Sabotaj!'
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Afyonda'ki cehphanelikta meydana gelen patlamanın kaza değil, sabotaj olduğunu iddia etti. Kılıçdaroğlu iddiasını üst düzey askerler dayandırıyor.
Erdoğan'ın Listesinde Kimler Var?
30 Eylül'deki AK Parti Kongresi öylesine önemli ki 50 kişilik listenin içinde Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, bakanlık şifreleri de olacak.
Bu Pazar Seçim Olsa Kim Kazanır?
Konsensus araştırma şirketinin yaptığı ankete göre Ak Parti ile CHP arasındaki oy farkı yüzde 30'a yükseldi. İşte ilginç sonuçlar...
Bahçeli Böyle Yere Kapaklandı-Video
731. Söğüt şenliklerine katılan MHP lideri Devlet Bahçeli ayağının halıya takılmasıyla yere böyle kapaklandı.
Abdullatif Şener Cumhurbaşkanlığına Aday!
Ak Parti'den ayrıldıktan sonra kurduğu Türkiye Partisi başarısız olduğu için kapatan ve her fırsatta Erdoğan'ı eleştiren Abadullatif Şener 2014 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olduğunu açıkladı.
Demirtaş: 'Nerde İnceldiyse Ordan Kopacak!'
Başbakan Erdoğan'ın 'kandile gitsinler' şeklindeki sözlerine BDP Başkanı Selahhtin Demirtaş'dan çok sert karşılık geldi. Ak Parti'nin tehditlerinden korkmadıklarını öne süren Demirtaş 'Nerde İnceldiyse ordan kopacak' dedi.
CHP Yerel Seçimler İçin 3 Kasım 2012 Tarihini Önerdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), AK Parti'nin erkene alınması konusunda uzlaştığı yerel seçimlerin 3 Kasım'da yapılmasını önerdi.
Numan Kurtulmuş Ak Parti Rozetini Ne Zaman Takacak?
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un AK Partiye'ye katılacağı tarih netleşti. HAS Parti, 19 Eylül'de fesih kongresi yapacak.
Yerel Seçimler Erkene Alınıyor
AK Parti, yerel seçimlerin önümüzdeki yıl Ekim ya da Kasım ayında yapılması için harekete geçiyor. AK Parti yönetimi, bu hafta MHP ve CHP'nin kapısını çalacak.
'O Buluşma' BDP'yi Kapattırabilir!
Hakkari'de BDP'lilerle PKK'lı teröristlerin buluşması Cumhuriyet Başsavcılığını harekete geçirdi.
Hükümetin En Başarılı Bakanı Kim?
Andy-Ar 'Siyasl Gündem Ağustos 2012' araştırması sonuçlandı. Hükümetin en başarılı bakanı kim? En beğenilen siyasi lider hangisi?
Ak Parti Fatih Erbakan'ı Davet Edebilir
AK Parti'nin dün yaptığı MKYK toplantısında, partinin yeni vitrini için düşünülen isimler gündeme geldi. Fatih Erbakan'ın da AK Parti'ye davet edileceği iddia edildi.
İşte Başbakan Erdoğan'ın 'A Takımı'
Başbakan Tayyip Erdoğan, 2013'te yapılması beklenen yerel seçimler öncesinde yakın çalışma ekibini iç siyaset konusunda güçlendiriyor.
Abdullatif Şener CHP'ye Doğru
CHP İzmir Milletvekili Aytun Çınar, Türkiye Partisi'ni kapatan Abdüllatif Şener'e CHP'ye katılma teklifi yaptı.
Selam Anadolu Hareketi'nden Öcalan'a: 'Tevbe Et, İslam'a Gel!'
Başkanlığını Kürt kökenli siyasetçi Galip İlhaner’in yaptığı, PKK/BDP karşıtı Selam Anadolu Hareketi terörü tel’in için meydanlara iniyor. Hareketin ‘Benim adıma kan dökme’ yürüyüşleri ve ‘Artık yeter’ mitingleri düzenleyeceği bildirildi. Galip İlhaner, “Bizce PKK, ancak Kürt halkının baskısıyla, annelerin baskısıyla silah bırakabilir. Biz bu yolun en mantıklı yol olduğunu düşünüyoruz” dedi.
İki Resim Arasındaki 7 Farkı Bulun?
İki resim.. İlk başta iki yarı siyasetçinin vatandaşın evine yaptığı ziyaret gibi görünüyor. Evet öyle... Ama aslında bu iki resim CHP'nin çok partili dönemde bir türlü iktidar olamamasınında açıklaması gibi. Melih Gökçek'te buna dikkat çekmiş...
MHP'den Vekil Dokunulmazlığına Yeni Düzenleme Önerisi
MHP, milletvekili dokunulmazlığının sınırlandırılmasına yönelik Anayasa değişiklik teklifi önerisini, AK Parti ve CHP TBMM gruplarına iletti.
Yeni CHP Vatandaşın Evine 'Ayakkabılı' Girdi
'Yeni CHP ve dindar CHP' tanımlamaları ile halka ve dindar kesime yönelme hesabı yapan Kılıçdaroğlu'na, iftar için gittiği gecekonduda ev sahibi adeta ders verdi... Kılıçdaroğlu ve beraberineki CHP'liler eve ayakkabılarıyla girince, ayakkabısız ev sahibi, Kılıçdaroğlu rezil olmasın diye ayaklarını halının altına sakladı.