Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar

Yazarlar

28 Şubat’ın Zorba Eğitimini Savunmak
Ak Parti hükümeti 10 yıllık bir iktidar sürecinden sonra çok çekingen bir eda ile 28 Şubat’ın zorla dayattığı tek tipleştirici eğitim düzeninde değişikliğe gitmeye niyetlenince bilindik tüm aktörler yineden devreye girdiler.
Manisaspor Düştü Ama...
Süper Lig'e Manisa takımı mı geliyor?
Sizden Yediğim Küfürü Kemalistlerden Yemedim!
Bu yazı başlığıyla beraber arşivden förtletilmiştir! Yazının üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen küfür güncelleyen adamlık ekranı kararmışlara yeniden okutmak istememin sebebini Efelendikçe ufalananlar düşünsün!
Biraz da Kürt Milliyetçileri Düşünsün
Kürtler, ya da onlar adına kamusal alanı kullanıp, o coğrafyanın hissiyatını yansıtanlar, özellikle de BDP’liler, şu basit soruya bir yanıt vermek zorundalar: Ne istiyorlar?
Kamu Yönetiminde Etik Sorunsalı
Bir ülkenin kamu yönetimine yön veren temel değerler o toplumun değerlerinden soyutlanamaz. Türk toplumunun birçok olumlu kültürel kodu olmakla birlikte zaafları da bulunmaktadır. En önemli zaaflarının başında da giderek artan bencillik/egoizm bulunmaktadır. Herkes kendi süfli çıkarlarının peşine düşmekte ve çoğu zaman toplumsal yarar maalesef gözetilmemektedir.
İpler Fenerbahçe'nin Elinde
Hafta sonu Fenerbahçe, iki farklı üstünlüğü bulmasına rağmen ezeli rakibinin elinden adeta zor kurtuldu.
'İslamcılar' ve 'Kürtler'
Son günlerde PKK-MİT diyalogları, Hakan Fidan ve diğer MİT mensuplarının ifadeye çağırılması ile başlayan Kürt sorunu tartışmalarının odağında yeniden REYHABER’e merhaba !
Kim Kazanır: Fenerbahçe mi, Galatasaray mı?
Kim Kazanır: Fenerbahçe mi, Galatasaray mı?
Hamile birisiyle evlilik normal mi?
Cem Yılmaz'ın evlendiği hanımefendi'nin 4 aylık hamile olması kadın hakları savunucularını pek rahatsız etmedi.
Bank Asya 1.Lig'de 25.Hafta'nın Görünümü
Bank Asya 1.Lig'de 25. Hafta müsabakaları sona erdi. İşte haftanın genel görünümü:
Kemalist Eğitimin Sonu Ne Zaman?
28 Şubat döneminde silahların gölgesi altında zorla dayatılan 8 yıllık kesintisiz zorunlu eğitimin değiştirilmesi konusu daha Meclis Milli Eğitim Komisyonunda görüşülürken kıyametler koptu.
Mehmet Akif Beki, Milliyet'in başına neden getirildi?
Mehmet Akif Beki'nin Milliyet-Vatan grubunun başına getirilmesi bomba etkisi yarattı.
Stratfor'un haber kaynağı Başbakan'ın başdanışmanı.
Taraf'ın Başyazarı Ahmet Altan kendisini küstahlıkla suçlayan Başbakan Erdoğan'a 'zavallı Başbakan’ın aklı iyice karışmış' dedi.Ahmet Altan'dan Başbakan'a; laf yetiştireceğine etrafına sahip ol
Bank Asya 1.Lig'de Haftanın Görünümü
Bank Asya 1. Lig’de heyecan son hızıyla sürüyor. Ligde son haftalara girilirken her takım kendi hedefi içerisinde iddiasını sürdürüyor. İşte 24. Haftada oluşan genel tablo:
Yaşayan Bir Duayen: Orhan Boran
Vefa, insanlık tam da bu noktada devreye girmeli. İnsan kendine ve ülkesine değer katanları tam da bu noktada hatırlamalı, sevmeli, kucaklamalı. Yıllarca milyonların gönlünde taht kuran, yüzünde gülümsemelere sebep olan, gönlünü şenlendirenlere, yıllarca alkışlarla kendilerini daha da güldürmesini, eğlendirmesini istediklerine tam da bu noktada borcunu ödemeli.
4+4+4 Neden Eleştiriliyor?
Eğitim insanoğlu için her zaman vazgeçilmez ihtiyaçlar arasında olmuştur. Tüm devletlerin bir eğitim politikası vardır ve gençlerini buna göre eğitir. Cumhuriyet tarihimize baktığımızda en büyük kavgaların eğitim üzerine yapıldığını görürüz. 28 Şubat postmodern darbesinin önemli sebeplerinden biri de İmam-Hatip Liselerinin yok edilmesiydi.
Döktüğün Varsa Doldur, Ağlattığın Varsa Güldür
Cümle üşüyenler bu ateşin etrafında toplana.Bu ateşin rengi kırmızı değil,sarı değil, kara hiç değil. Isınanı aklandırdığına, pişeni paklandırdığına göre rengini varın siz bulun.
Bakan’ın İçi Burkulmuş, Biz ise Çileden Çıktık
Türkiye’de en kolay şey, Meclis’e ve milletvekillerine saldırmak/küfretmek ve seçtiği vekili aşağılamaktı. Vekillerin bunda suçu yoktu demek elbette mümkün değildi ama bu bana hep, bir projenin parçası gibi geldi. “Toplum en çok kime saygı duyuyor ve güveniyor” sorusu etrafında yapılan haber ve verilen istatistiklerin psikolojik harekâtın parçası olduğunu ve Genelkurmay Medyası tarafından kaleme alındığını bilenler için cevap sürpriz değildi. Meclis şamar oğlanıydı ve ne yalan söyleyelim hak ediyordu da…
Yüreğe Cemre Düştü
Yüreğimin gökkuşaklarından kopan bir kelebekti gözlerim ve sevdana emanet edildi…
Biraz Üşüyelim!
Denizlerimiz balık cennetiydi, gökyüzümüz kuş...Toprağımızda yetişmeyen mahsül yoktu.Her dilden, her ırktan her dinden insanların bulunduğu bir cennetti ülkemiz.