Döviz Kuru Altin Fiyatlari
Gazete Manşetleri
Anket
1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

1 Kasım Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

 • Ak Parti
 • CHP
 • MHP
 • HDP
 • SP
 • DİĞER
Faydalı Siteler
 • T.C Kimlik No
 • TSK
 • SGK İşlemleri
 • Motorlu Taşıtlar Vergi Sorgulama
 • Ev Telefonu Faturası
 • Turkcell Fatura
 • Vodafone Fatura
 • Avea Fatura
 • Tren Hareket Saatleri
 • Uçak Hareket Saatleri
 • Vapur ve Feribot Saati
Alıntı Yazarlar
Yerel Haberler
18.08.2012 04:24

Keçiören Yozgat'ı ağırladı

Keçiören Yozgat'ı ağırladı
Keçiören Belediyesi 4. Uluslararası Ramazan Etkinlikleri'nin 27. gecesine Yozgat konuk oldu. Gecede Yozgatlı sanatçılar tarafından birbirinden güzel türküler seslendirildi. Geceye katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, katılımcıların yaklaşan Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Dünya ülkeleri ile Anadolu şehirlerinin buluştuğu Keçiören Belediyesi 4. Uluslararası Ramazan Etkinlikleri'nin hemşeri buluşmaları kapsamında 27. gecesine Yozgat konuk oldu. Yozgat Gecesi Keçiören Halil İbrahim Sofrası'nda düzenlenen iftar yemeğiyle başladı. İftar yemeğine 2 bin 500 Yozgatlı katılarak farklı bir rekora imza atılmış oldu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yozgat Gecesi'ne Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç, belediye meclis üyeleri, Yozgat'tan gelen misafirler ve vatandaşlar katıldı.İftar yemeğinin ardından alana geçen katılımcılar birlikte Yozgat Evi'nin açılışını gerçekleştirdi. Protokol üyeleri Yozgat'a ait kültürel değerlerin yer aldığı evde bir süre oturarak sohbet etti.

KEÇİÖREN'DE RAMAZAN FARKLI YAŞANIR

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ katılımcıların yaklaşan Ramazan Bayramı'nı kutladı. Ramazan ayında yaşanan birlik ve beraberliğin sürekli olması temennisinde bulunan Bozdağ, Yozgatlıların iyilik ve hayır işinde yarışır olmasının gurur verici olduğunu söyledi. Geceye katıldığı için mutlu olduğunu ifade eden Bekir Bozdağ gece için emeği geçenlere teşekkür etti.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, katılımcıların Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutlayarak Keçiören'de Ramazan'ın farklı yaşandığını vurguladı. Başkan Ak, "Sınırlar aşan kardeşlik için Dünya'nın evi Keçiören'de bu gece hemşeri buluşmaları kapsamında Bozok Yaylası'nın yiğit evlatları Yozgatlılarla beraber olduk. Onları burada görmek ve ağırlamak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

2 BİN 500 KİŞİYLE BİRLİKTE İFTAR KEYFİ

Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç da, "Ramazan etkinlikleri kapsamında bizlere ev sahipliği yapan ve her zaman yanımızda olan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa Ak'a teşekkür ediyoruz. Bizleri böylesi güzel bir günde bir araya getirdiler. Bugün Yozgatlılar olarak 2 bin 500 kişiyle birlikte iftar yaptık ve çok mutlu olduk" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Koç'a gecenin anısına teşekkür plaketi takdim etti. Yozgatlı Dernekler Federasyonu tarafından da kendilerine ev sahipliği yapan Başkan Ak'a teşekkür plaketi verildi. Plaketi Başkan Ak'a Bekir Bozdağ takdim etti. Yozgat Gecesi'nde Yozgatlı sanatçılar Nursen Keleş ve Hülya Yalçınkaya sahne aldı. Sanatçılar gecede birbirinden güzel türküleri seslendirdi.

Yorumlar
Yorum Yaz
500 karakter kaldı...
İlişkili Haberler
Erdoğan: 'Yeni 28 Şubatlara İzin Vermeyiz!'
Demokrasilerde sandık dışı her müdahalenin gayri meşru olduğunu belirten Başbakan '12 Eylül'de, 28 Şubat'ta ne sıkıntılar yaşandığını çok iyi biliyorum. Türkiye'de bundan sonra bu tür hukuksuzlukların yaşanmasına asla rıza göstermeyiz' dedi. 'Herkes bizi sevmek zorunda değil' ifadelerini kullanan Erdoğan, ayrım yapmaksızın 76 milyonun hükümeti olduklarını söyledi.
Taşköprü'de Sabah 04:00'de Sarımsak Hasadı!
Sarımsağı ile ünlü Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi'nde başlayan sarımsak hasadı, yaklaşık 2 haftadır devam ediyor. Hasadın Ramazan ayına rastlaması ve aşırı sıcaklar nedeniyle üreticiler, sarımsak tarlasında sabah 04.00'te mesaiye başlayıp, öğlen saatlerine kadar çalışıyor.
İHH'dan 25 İlde İftar!
İHH İnsani Yardım Vakfı Gezici İftar Tırı Ramazan ayı boyunca 25 ilimizi dolaşıyor.
İHH'nın Somali'ye Yardımları Devam Ediyor
Somali’de 15 yıldır pek çok alanda yardımlar ve kalıcı yatırımlar yapan İHH İnsani Yardım Vakfı, Temmuz 2011'den bu yana büyük bir insani krizin yaşandığı ülkedeki çalışmalarına Ramazan’da da ara vermeden devam etti.
Ramazan Bayram Namazı Vakitleri
Ramazan Bayramı namaz vakitleri beli oldu...
Zafer Çağlayan: Yerel Seçimleri Çok Önemsiyoruz
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, yerel seçimleri çok önemsediklerini ifade ederek, "Sizlere hükmetmeye değil, hizmet etmeye geldik. Mersin'i daha güzel yapmak için gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz" dedi.